До Міжнародного дня захисту дітей КП «Центр концертних та фестивальних програм» спільно з БФ «Подільська громада» та за сприяння депутата обласної ради Сергія Кудлаєнка готують соціально-мистецький проект «Свято мильних бульбашок». Він проводиться у Вінниці вже втретє. «Наша мета – подарувати дітям позитивні емоції, допомогти їм повірити в себе та у свою мрію», – каже директор КП «Центр концертних та фестивальних програм» Максим Філанчук.

1 червня усіх маленьких вінничан запрошують на Свято мильних бульбашок

Свято мильних бульбашок відбудеться 8 червня з 12 до 18 години в парку ім. Горького на площі перед ККЗ «Райдуга». Ляльки-велетні, велетенські мильні бульбашки, концерт від юних зірок, дитячий показ мод, майстер-класи та багато іншого подарують діткам позитив та радість. Кожна дитина зможе взяти участь у різноманітних конкурсах та майстер-класах та отримати чудові призи, подарунки та солодощі від партнерів акції.

Родзинкою свята стане флешмоб із запуску в небо повітряних кульок, на яких кожна дитина зможе написати свою найзаповітнішу мрію.Переглядів: 6490
Поширень: 0