Загалом вже 35 із запланованих 40 нових тролейбусів отримала Вінниця відповідно до проекту по закупівлі транспорту під державні гарантії. 18 з поставлених тролейбусів уже працює на лініях, по інших – завершується процедура оформлення. Продовжуються і роботи з капітально-відновлювального ремонту старих тролейбусів. З початку року на базі «Вінницької транспортної компанії» проведено капітально-відновлювальний ремонт (КВР) 6 одиниць транспорту, ще 5 – знаходяться на різних стадіях ремонту.

В цьому році муніципальний парк Вінниці поповниться 70 одиницями транспорту. Їх місто закуповує відповідно до державної програми, яка передбачає відшкодування 50% тіла кредиту і 50% відсотків по кредиту з держбюджету.

Вінниця отримала уже 35 нових нових тролейбусів, 18 - працюють на лінії

Ще в січні місту надійшов перший транш кредитних коштів, які було перераховано підприємству-виробнику. А в квітні до Вінниці почали поступати тролейбуси. Загалом відповідно до цього проекту місту вдасться поповнити тролейбусний парк на 40 нових одиниць транспорту, а автобусний – на 30.  На сьогоднішній день до міста надійшло вже 35 тролейбусів. За словами керівника КП «Вінницька транспортна компанія» Миколи Форманюка, половина з них вже вийшла на лінії та задіяна у перевезенні вінничан, ще по 17 тролейбусах наразі завершується процедура оформлення та реєстрації. Поки що нову техніку пускають на підміну старих тролейбусів, а після отримання всіх одиниць техніки – додаткові тролейбуси вийдуть на найбільш завантажені лінії. Буде також створено і новий маршрут перевезення № 14 – від Аграрного університету до Залізничного вокзалу і в зворотному напрямку. Після поставки усіх тролейбусів, підприємство-виробник займеться постачанням автобусів великої місткості.

Вінниця отримала уже 35 нових нових тролейбусів, 18 - працюють на лінії

Тривають і роботи по капітально-відновлювальному ремонту тролейбусів. За два останні роки їх відремонтовано 60 одиниць, а на цей рік в планах відремонтувати ще 30. Таким чином з 111 тролейбусів, які щодня обслуговують вінничан на маршрутах, буде відновлено 80%. На сьогоднішній день 6 тролейбусів з запланованих 30 вже пройшли КВР, ще 5 знаходяться в депо на різних стадіях ремонту.Переглядів: 6852
Поширень: 0