Чартерний авіарейс з Вінниці до турецької Анталії, що планувався на 7 червня, скасовано. Причина – не набрали достатню кількість пасажирів.

- Як повідомили мені у авіакомпанії «Yan Air», що мала здійснювати переліт, вінницькі туристичні фірми не набрали потрібну кількість пасажирів, тому туроператор відмінив рейс з Вінниці, - повідомив директор КП «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець.

Пасажири, які раніше придбали тури і квитки на переліт з Вінниці зможуть відправитись на відпочинок із Києва. Їх організовано відвезуть до аеропорту.

-  Наскільки відомо, квитки з Вінниці до Туреччини будуть продаватись і надалі, але щоб звідси у тому напрямку полетіли літаки, потрібно, щоб турфірми активізувалися. Має бути щонайменше 100 пасажирів, - каже директор аеропорту.

Презентуючи рейс, що спочатку планувався щотижня, представник туроператора, який забезпечує тури з Вінниці у Туреччину, повідомляв, що вартість туру на двох з перельотом, трансфером, проживанням і харчуванням обійдеться у 789 доларів.Переглядів: 4470
Поширень: 0