Оновлено:

Керівник групи інформування про антитерористичну операцію Владислав Селезньов повідомив, що підбитий літак був не розвідувальний Ан-30, а транспортний Ан-26.

За його словами, Ан-26 виконував завдання з перевезення гуманітарного вантажу, який зібрали волонтери.

Селезньов зазначив, що льотчики намагалися відвести літак від населених пунктів, на місці його ймовірного падіння проводяться роботи.

Разом з тим, у представника АТО немає точної інформації про стан членів екіпажу, але, за неперевіреною інформацією, екіпаж міг залишити літак до його зіткнення із землею.

Згідно з повідомленнями твіттер-юзера СЛАВЯНСК @Sloviansk, літак летів з Ніколаєвки на Ізюм. Його підбили з центра міста. Літак накренився і почав падати на місто. Але пілоти його вирівняли і відвели на ліс.

Раніше ми писали:

Як мовиться у коментарі до опублікованого відеозапису, на якому зафіксовано падіння літака, Ан-30, що здійснював коригування артилерійського та мінометного вогню, було підбито близько 17:00.

Очевидці повідомляють, що літак нахилився і почав падати на місто, але його "вирівняли" і відвели на ліс. Доля льотчиків на даний момент невідома, за різними даними, вони могли катапультуватися.Переглядів: 5120
Поширень: 0