Енергозбереження для Вінниці нині є одним з пріоритетних напрямків розвитку. Так, ще у 2012 року Вінницька міська рада та міжнародна організація UNEP уклали угоду щодо реалізації проекту по раціональному енергетичному плануванню. У рамках цього проекту вже розроблено План дій сталого енергетичного розвитку міста (SEAP), закуплено Програму для обрахунку базового кадастру викидів та створено Базовий кадастр викидів.

До 1 вересня у школі №25 всі вікна замінять на енергозберігаючіУ цьому році в рамках проекту розпочалася реконструкція приміщення школи №25 (вул. Келецька, 89) із застосуванням енергозберігаючих технологій. Проектно-кошторисну документацію для цього об’єкту розробив Департамент міського господарства. Нею передбачено утеплення фасаду будівлі та покрівлі, а також заміну 383 вікон навчального закладу на енергозберігаючі. На реалізацію даного проекту ЮНЕП надає грантову допомогу у розмірі 108 тис. дол. (близько 1260,0 тис грн.).

«У цьому році планується виконати лише заміну вікон на енергозберігаючі. ТОВ «Вінницьке інженерно-будівельне управління» вже розпочало роботи. На сьогодні замінено 48 вікон. Планується, що до 1 вересня всі вікна у навчальному закладі будуть енергозберігаючими», – розповідає директор департаменту міського господарства Василь Броварник.Переглядів: 3815
Поширень: 0