Близько п’ятої години вечора до неповнолітньої на мобільний зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що її матір затримала міліція. Аби жінка сьогодні повернулась додому, необхідно заплатити 5 000 гривень.

Налякана дитина сказала, що дома є лише 800 гривень. Тоді незнайомець натякнув, що для розрахунку підійдуть золоті прикраси. Узявши гроші та коштовності, дівчина побігла до магазина, біля якого їй призначив зустріч незнайомець.

Чоловікові, який під’їхав на бусі, дівчина віддала золото та гроші, і він запевнив, що за кілька годин мама буде вдома. Так і сталось. Коли жінка прийшла додому, дочка почала розпитувати, що з нею сталося, і чого вона потрапила до міліції. Такими питанням дочки жінка була здивована. Тоді дівчина розповіла мамі про незнайомця та історію її «звільнення» з міліції. Не гаючи часу, потерпілі звернулись за допомогою до правоохоронців.

Слідчим відділом міліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 КК України (шахрайство). Такий злочин карається обмеженням волі до 3-х років.Переглядів: 2733
Поширень: 0