У Вінниці невідомі графітчики розмалювали торець будівлі (по вул. Соборній, 85), де розміщується офіс колишнього голови обласної ради Сергія Татусяка, вказавши йому "нову" адресу: вул. Таксумуюзатобою, 14, повідомляє "Вінниця.інфо".

З огляду на те, що кращі часи кар’єри Татусяка припадають на часи правління колишнього президента Віктора Януковича, якого українці "скинули" із трону наприкінці лютого 2014 року, поява саме такої назви адреси не випадкова. І навіть номер будинку. Адже саме у 14-му році безславно завершилось правління найодіознішого президента України, яке супроводжувалось масовим розстрілом людей на Майдані, анексією Криму й продовжується кривавою війною із путінськими терористами на Донбасі.

«Вулиця Таксумуюзатобою»: офісу екс-регіонала Татусяка дали нову «адресу»

«Вулиця Таксумуюзатобою»: офісу екс-регіонала Татусяка дали нову «адресу»

Ну а завдяки приходу до влади Віктора Януковича на початку 2010 року Сергій Татусяк зміг восени того ж року стати головою Вінницької обласної ради й стати фактично другою людиною в області (після губернатора) аж до 26 лютого, коли його на цій посаді змінив "рухівець" Сергій Свитко.Переглядів: 5937
Поширень: 0