Співробітники сектору Державної служби боротьби з економічною злочинністю Вінницького міськвідділу міліції спільно із співробітниками міської прокуратури в ході проведення оперативно-профілактичних заходів припинили діяльність одразу трьох гральних клубів, які розташовувались у різних районах міста.

Оперативниками було встановлено, що гральні заклади розміщались у житлових будинках міста. Азартні послуги міг отримати кожен охочий. Провівши у приміщеннях клубів обшуки, працівники міліції задокументували незаконну діяльність закладів та вилучили десять моніторів, понад 20 системних блоків та інше гральне обладнання.

Наразі правоохоронці проводять відповідні заходи для встановлення організаторів та власників азартного бізнесу для притягнення їх до відповідальності за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.Переглядів: 2924
Поширень: 0