Сьогодні в зону АТО рушив черговий гуманітарний вантаж, зібраний для військових-земляків вінничанами. Окрім теплих речей, буржуйок, продуктів харчування та медикаментів, на Схід було відправлено і капітально відремонтованого силами КУП «ЕкоВін» автомобіль ЗІЛ, переданого з балансу Вінницького фінансово-економічного університету. Військові дали машині вже і власне ім’я – Монстрик.

В допомогу вінничанам, які воюють на Сході, відправили ЗІЛ «Монстрик»

Гуманітарний вантаж загальною вагою близько 1,5 тони, в який увійшли теплі речі, валянки, одяг, каски, продукти харчування та медикаменти – рушив сьогодні до хлопців-вінничан, що зараз боронять східні рубежі України на передовій. Також було зібрано всі необхідні речі, у забезпеченні якими військові просили допомогти. «Хлопці просили лопати та кирки, щоб можна було окопуватися і створювати якісь елементарні умови для проживання, - розповів виконуючий директор БФ «Подільська громада» Андрій Дручинський. - Дуже приємно відмітити, що на наш заклик всі відгукнулися з великим бажанням допомогти. Допомогу збирали дуже швидко – протягом трьох днів. Це показує те, що вінничани небайдужі. Веземо і буржуйки, змайстровані студентами і вчителями Барського автодорожнього коледжу. Наші хлопці знаходяться у степовій зоні, то попросили привезти або дрова, або брикети. Тому ми вантажимо дрова, які вони будуть використовувати для буржуйок, опалення наметів та приготування їжі».

В допомогу вінничанам, які воюють на Сході, відправили ЗІЛ «Монстрик»

Окрім гуманітарної допомоги на Схід рушив і капітально відремонтований ЗІЛ-130. До благодійного фонду звернуся ректор Вінницького фінансово-економічного університету Петро Білоконний з пропозицією віддати у користування військовим на Схід машину, яка була на балансі закладу.

В допомогу вінничанам, які воюють на Сході, відправили ЗІЛ «Монстрик»

За словами ректора, машина була колись придбана за кошти студентів, однак певний час не використовувалась,через несправність. БФ «Подільська громада» звернувся з проханням відремонтувати ЗІЛа до КУП «ЕкоВін». «Працівниками нашого підприємства за кошти, якими скинулися самі, а це близько 20 тис. грн., провели капремонт двигуна, коробки передач, ходової частини, підварили, пошпаклювали та пофарбували. Броню не ставили, бо хлопці, які їдуть в АТО, запевнили, що вони її будуть ставити на місці, - говорить директор «ЕкоВіну» Володимир Чорновол. – Також ми заправили повний бак пального, залили нове масло та тосол».

В допомогу вінничанам, які воюють на Сході, відправили ЗІЛ «Монстрик»

Вінничанин Андрій, який у супроводі гуманітарного вантажу повертається в свою частину після тривалого лікування від поранення, розповідає, що зараз матеріальне забезпечення військових на Сході набагато краще, ніж було раніше. Але все ще потрібен теплий одяг і валянки, бо берці швидко промокають. Є потреба й у техніці, тому ЗІЛ, який вже нарекли «Монстриком», стане військовим у нагоді.

В допомогу вінничанам, які воюють на Сході, відправили ЗІЛ «Монстрик»

«Сьогодні, як ніколи, якщо є можливість чимось допомогти нашим військовим, - потрібно допомагати. Я вдячний всім, хто відгукнувся. Хочу також подякувати фонду «Народний тил», який сьогодні передав нам кілька касок з Києва, бо тут ми не могли їх знайти. Я сподіваюся, що ті речі, які ми сьогодні передаємо, зроблять умови для наших бійців більш комфортними», - каже голова правління БФ «Подільська громада» та фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк.​Переглядів: 4398
Поширень: 0