Цьогоріч у Вінниці розпочався комплекс робіт по впорядкуванню території вздовж проїжджої частини по вулиці Хмельницьке шосе в районі лікарні №1. Так, у серпні було облаштовано «кишеню» для зупинки транспорту. Адже коли проектувалась ця вулиця, в розрахунок брався лише один вид громадського транспорту – трамвай. І місця для посадки та висадки пасажирів для інших видів пасажирських перевезень тут не передбачались.

На Хмельницького шосе біля медичного містечка облаштували паркувальний майданчик на 44 автомобілі

Крім муніципального транспорту на цій ділянці вулиці чимало й приватних автівок. Раніше люди, які приїздили до лікарень щоб отримати медичну допомогу, або щоб відвідати хворих, залишали свої автівки на зеленій зоні поміж деревами. Щоб врегулювати ситуацію, було вирішено облаштувати вздовж дороги стоянку для приватних автомобілів. «Роботи по створенню парковки розпочалися наприкінці вересня. Наразі основні роботи вже завершено, в тому числі поряд облаштовано тротуар для пішоходів. На стоянці можна розмістити до 44 автівок. До 14 листопада тут облаштують зовнішнє освітлення: сім опор зі світлодіодними світильниками», – каже начальник відділу технічного нагляду департаменту комунального господарства та благоустрою Святослав Штомпка.

На Хмельницького шосе біля медичного містечка облаштували паркувальний майданчик на 44 автомобілі

На Хмельницького шосе біля медичного містечка облаштували паркувальний майданчик на 44 автомобілі

Поблизу парковки, з боку онкодиспансеру, зроблено реконструкцію перехрестя з організацією дорожнього руху. Тут облаштовано новий регульований виїзд зі світлофором. «Раніше ця ділянка дороги була досить аварійною, бо водії часто порушували правила дорожнього руху і, як результат, траплялися ДТП. Та й пішохідного переходу раніше не було. Тому було проведено комплекс заходів, в тому числі організовано пішохідний перехід, встановлено відповідні знаки, нанесена розмітка. Також облаштовано сучасні світлофори для пішоходів та водіїв з табло відліку часу», – розповідає начальник СМЕД ОДР Вінниці Іван Юрченко.

після реконструкції була демонтована табличка з зеленою стрілкою, яка дозволяла рух на червоне світло

Водіям варто звернути увагу – після реконструкції була демонтована табличка з зеленою стрілкою, яка дозволяла рух на червоне світло.Переглядів: 4878
Поширень: 0