Нещодавно "Інспектор Фреймут" побувала у Вінниці. Це уже не перший візит народного ревізора до нашого міста, однак саме тут, вперше за історію програми, Ольга потрапить у віртуальний ресторан "Happybox" та перевірить найпопулярнішу доставку їжі у Вінниці.

Ольга Фреймут у Вінниці - сьогодні на 1+1

Але знайти онлайн-заклад буде не так вже й просто. Щоб дізнатися адресу ресторану, телеведуча вдасться до детективної історії зі стеженням і переслідуванням. Чим обернеться інспекторська винахідливість та що приховують у закритому від людських очей ресторані з доставки азійської їжі – дивіться вже 5 листопада о 22:30 на каналі 1+1.

Ольга Фреймут у Вінниці - сьогодні на 1+1

Також у випуску – інспекція відомого своїми комплексними обідами кафе "Цукерня", ресторан "Буржуй" – де працював таємний агент інспектора. У французькому ресторані Ile-De-France Ольга стане учасником справжньої конференції лікарів, а ще перевірить спритність шеф-кухаря цього закладу. Чи вдасться вінницькому управляючому врятувати свій заклад від ганьби за 60 секунд та отримати заповітну нагороду – дізнайтеся о 22:30.Переглядів: 5866
Поширень: 0