8 листопада у Василькові урочисто зустріли зведений загін Повітряних Сил Збройних Сил України серед яких були військовослужбовці Вінницького, Хмельницького, Львівського, Івано-Франківського та з інших гарнізонів, вони понад місяць виконували завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

У Василькові зустріли вінницьких військових з зони АТО

На плацу військової частини особовий склад частин Васильківського гарнізону, рідні, близькі та гості вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули, захищаючи Україну.

У Василькові зустріли вінницьких військових з зони АТО

Прибули привітати з поверненням захисників нашої неньки України заступник Міністра оборони України — керівник апарату Петро Мехед, тимчасово виконуючий обов’язки командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Віктор Сідаш, керівники та жителі міста і району, волонтери, представники духовенства, учні місцевих шкіл.

У Василькові зустріли вінницьких військових з зони АТО

В зоні АТО бійцям довелося провести понад місяць. Вони щодня піддавалися мінометному обстрілу з боку ворожих військ та все одно виконували завдання з охорони та оборони свого військового містечка та прикривали від наступу ворога Північну частину Донецького аеропорту.

Командир зведеного загону полковник Богдан Бондар з сумом згадав про свого підлеглого, який загинув під час обстрілу позицій Збройних Сил України бойовиками з реактивної системи залпового вогню «Град».

У Василькові зустріли вінницьких військових з зони АТО

— Кожен із нас зробив все можливе аби захистити рідну землю. Мої підлеглі в бою довели, що є патріотами, сильними, сміливими, а тому непереможними воїнами. Слава Україні та її героям! — зазначив полковник Богдан Бондар.

Під оплески присутні подякували воїнам, подарували їм квіти, солодощі та дитячі малюнки.Переглядів: 6784
Поширень: 0