Більше 1,5 тисячі бійців з АТО пройшли за 4 місяці через руки головного хірурга вінницького військово-польового госпіталю №59 в Сватово Луганської області Андрія Верби.

Як у Фейсбуці пишуть про нього товариші по службі, 48-річний полковник військово-медичної служби з Вінниці в зоні АТО з березня.

З червня цього року Андрій Верба очолив підрозділ лікарів , який постійно знаходиться в Луганській області. Там вони пережили нестерпне літо, там же зустрінуть тривожну зиму.

Хірург із Вінниці Андрій Верба за 4 місяці у зоні АТО спас 1500 бійців

Нещодавно вінницький військовий хірург з колегами зробив першу в історії незалежної України складну операцію в польових умовах - врятував від важкого поранення розвідника, який дивом дістався до медиків.

Зараз згадувати про той перший випадок лікар не хоче - попереду ще десятки операцій. Під його керівництвом військово-польовий госпіталь тільки за чотири місяці - з червня по жовтень - обслужив понад 4500 чоловік. Зробив 1,5 тисячі операцій, половина з яких - тяжкі. При цьому ні одного пораненого бійця, який потрапив в руки Андрія Верби не було втрачено.

І пацієнти, і підлеглі головного хірурга побоюються і обожнюють. Він відповідає взаємністю - хвалить кваліфікацію других і схиляється перед мужністю перших.

"Нам головне зберегти генофонд, - каже він. - А території ми відвоюємо. Не сьогодні, так завтра".Переглядів: 19188
Поширень: 0