Президент Петро Порошенко в місті Чугуїв Харківської області взяв участь у церемонії передачі підрозділам Збройних Сил, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції, техніки і озброєння . "Сьогодні українське військо отримало модернізовану техніку. За якихось 4 місяці "Укроборонпром" вдосконалив техніку", - наголосив Петро Порошенко і додав: «Держава сьогодні спрямовує свої сили на те, щоб підвищити бойову міць».

Сьогодні українське військо отримало модернізовану техніку, - Президент

Президент висловив сподівання, що отримана техніка і зброя, а також любов до Батьківщини принесуть українським військовим перемогу і звільнять українські території від окупантів. В той же час Петро Порошенко підкреслив, що залишається прихильником мирного вирішення конфлікту.

Сьогодні українське військо отримало модернізовану техніку, - Президент

Глава держави наголосив, що без системного забезпечення військ сучасною зброєю і технікою неможливо перемогти у війні. "У війська надходять нова бронетехніка, високоточні протитанкові засоби, засоби контрбатарейної боротьби, зв’язку, систем захисту. Водночас ведуться переговори з нашими партнерами щодо закупівлі сучасних зразків зброї, яких сьогодні не вистачає у Збройних Сил України і виробництво якої в Україні наразі відсутнє", - повідомив Петро Порошенко. За його словами, "Укроборонпром" планує на 2015 рік дворазове збільшення завантаження потужностей з виробництва бронетехніки нового покоління, зокрема мова йде про нові БТР-4 та його модифікації, налагодження серійного виробництво бойової машини "Дозор" та танків "Оплот".

Сьогодні українське військо отримало модернізовану техніку, - Президент

Глава держави привітав військових з Днем Збройних Сил, і подякував за їхню мужність в захисті України. "Авторитет військових серед українців сьогодні є надзвичайно високим. Весь український народ довіряє українській армії", - підкреслив Петро Порошенко. Президент наголосив, що на Донеччині та Луганщині українські воїни захищають всі українські землі.

Сьогодні українське військо отримало модернізовану техніку, - Президент

При цьому Глава держави зазначив, що у війні були вбиті більше 1 250 військових, із них 952 з підрозділів Збройних сил. Президент та присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів.

Підрозділам Збройних Сил були передані танки Т-64БМ «Булат», танки Т-64 БВ, Т-72 Б1, Т-72UA, Т-72A, БТР-3е та БТР-4е, самохідні артилерійські установки 2C1 і вертольоти Мі-8 та Мі-2. Президент особисто оглянув всі види озброєння і техніки та поспілкувався з військовими.Переглядів: 4957
Поширень: 0