15 працівників ДАІ Вінниччини, які протягом місяця несли службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, повернулись додому. Подякувати правоохоронцям за хорошу службу та належне виконання службових обов’язків на Сході держави, в приміщені управління ДАІ Вінницької області зібрались представники громадських організацій області, колеги та друзі мужніх офіцерів. Державтоінспектори протягом місяця виконували свої професійні обов’язки, знаходячись у відрядженні в Луганській та Донецькій області.

15 працівників ДАІ, які упродовж місяця знаходились у Краматорську та Щасті, повернулись до Вінниці

- Приїхавши в зону АТО нас розділили на дві групи, одна група несла службу в населеному пункті Щастя інша залишилась в м. Краматорськ. Я разом зі своєю групою ніс службу на блок-посту в населеному пункті Щастя, де мало не щодня обстрілювались наші позиції з артилерії та «Градів». Неодноразово здійснювались супроводи автобусів з мешканцями Луганської області, які виявили бажання переїхати на підконтрольну Українським військам територію. Ми з колегами пройшли справжнє випробування, всі хлопці зарекомендували себе з надійної та позитивної сторони, якщо така необхідність буде то поїдемо ще – розповів начальник відділу ДАІ Липовецького району Володимир Вознюк.

15 працівників ДАІ, які упродовж місяця знаходились у Краматорську та Щасті, повернулись до Вінниці

Начальник УДАІ області Павло Солоненко привітав особовий склад з поверненням та вручив подяки за відмінну службу.Переглядів: 4679
Поширень: 0