Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

"З моменту коли я очолив обласну державну адміністрацію головним критерієм оцінки роботи колективу та керівників підрозділів було визначено професіоналізм та порядність. На жаль не всі зрозуміли моє попередження щодо відповідальності та жорсткого реагування на будь-які прояви зловживань та хабарництва. Сьогодні правоохоронці затримали одного з керівників департаментів за підозрою в корупційній діяльності. Якщо людина не здатна працювати чесно, їй не місце у владі. І за такі дії вона повинна відповідати. Така доля чекає кожного чиновника який цього не розуміє", - йдеться у повідомленні.

Сторінка Валерія Коровія у Facebook

За повідомленням прес-служби прокуратури Вінницької області, керівник одного з Департаментів Вінницької ОДА 13 березня у своєму службовому кабінеті одержав неправомірну вигоду в розмірі 8 000 грн від директора спеціалізованого комунального закладу за оформлення атестаційних документів з позитивним висновком про відповідність його займаній посаді та встановлення щомісячної надбавки до заробітної плати. Вказаного керівника затримано «на гарячому» працівниками прокуратури області та УМВС області.

Наразі, проводяться першочергові невідкладні слідчі дії. Кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди), за що передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади, чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.Переглядів: 4304
Поширень: 0