Компанія Atlasjet Україна відгукнулася на запрошення Мінінфраструктури: базовим аеропортом перевізника стане аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького. Уже до початку літа українська «дочка» турецької компанії Atlasjet почне виконувати міжнародні та внутрішні рейси зі Львова та інших міст України. Окрім регулярних, в планах перевізника чартерні програми до популярних курортів Туреччини, Чорногорії та Єгипту.

Керівництво компанії вже підтвердило своє бажання та можливість здійснювати регулярні рейси приблизно за 30 напрямами, серед яких країни Європи, СНД та Закавказзя, в тому числі і у затребувані українцями Італію, Іспанію, Грузію тощо. Окрім міжнародних, перевізник виконуватиме і внутрішні рейси між Львовом, Києвом, Одесою і Харковом.

Авіарейси з Вінниці до Стамбулу та Тель-Авіву можуть стати реальністю

Atlasjet Україна почне польоти на 4 літаках Аеробус 320, поступово збільшуючи флот до 15 нових лайнерів. Сьогодні компанія надасть у Державіаслужбу (ДАС) необхідні документи для отримання дозволів на чартерні рейси зі Львова, Києва та Одеси, які будуть оброблені ДАС максимально оперативно. Перевізник також визначився з пріоритетними напрямками і подасть у ДАС заявки на першочергові регулярні маршрути. У свою чергу Міністерство і Державіаслужба ведуть необхідну роботу, щоб Atlasjet Україна найближчим часом отримала відповідні призначення.

«Новий гравець на ринку з базою у Львові сприятиме не тільки збільшенню пасажиропотоку в місцевому аеропорту, а й дасть можливість розвитку західного регіону як туристичного осередку. Більше того, це додаткові інвестиції і нові робочі місця, що безперечно сприятиме розвитку цивільної авіації та економіки країни загалом. А для українців початок польотів Atlasjet Україна означатиме більш широкий вибір варіантів авіасполучення між містами-мільйонниками країни та при плануванні закордонних авіа подорожей», - прокоментував новину Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

Перелік першочергових запланованих рейсів авіакомпанії Atlasjet Україна

Міжнародні

Внутрішні

Чартерні

Lviv-Istanbul-Lviv

Lviv-Moscow-Lviv

Lviv-Naples-Lviv

Lviv-Madrid-Lviv

Odessa-Moscow-Odessa

Odessa-Istanbul-Odessa

Kharkov-Istanbul-Kharkov

Kherson-Istanbul-Kherson

Vinnitsa-Istanbul-Vinnitsa

Vinnitsa-Tel Aviv-Vinnitsa

Mikolayiv- Istanbul- Mikolayiv

Kiev-Tbilisi-Kiev

Kiev-Moscow-Kiev

Kiev-St.Peterbourg-Kiev

Kiev-Amsterdam-Kiev

Kiev-Erbil-Kiev

Kiev-Luton-Kiev

Kiev-Paris-Kiev

Kiev-Milan-Kiev

Kiev-Duseldorf-Kiev

Kiev-Naples-Kiev

Kiev-Madrid-Kiev

Kiev-Minsk-Kiev

Kiev-Almaty-Kiev

Kiev-Astana-Kiev

Kiev-Erivan-Kiev

Kiev-Odessa-Kiev

Kiev-Kharkov-Kiev

Kiev-Lvov-Kiev

Kiev-Antalya-Kiev

Odessa-Antalya-Odessa

Lviv-Antalya-Lviv

Lviv-Tivat-Liviv

Kiev-Bodrum-Kiev

Kiev-Dalaman-Kiev

Kiev-Sharm El Sheikh-Kiev

Після отримання відповідних слотів на маршрути перевізнику знадобиться до 30 днів, щоб почати польоти. Тому очікується, що вже в травні компанія відкриє бронювання квитків на перші авіарейси.Переглядів: 4205
Поширень: 0