Група співробітників оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Вінницькій області, що виконувала завдання у зоні проведення АТО, повернулася до рідних домівок. Більше двох місяців 13 офіцерів податкової міліції Вінниччини несли службу на території Донбасу. За час перебування на Сході України підрозділ не поніс жодних втрат та поранень.

Бійці прибули одразу на робоче місце – до Головного управління ДФС у Вінницькій області, де їх зустрічали сім’ї, друзі та колеги. Керівник служби Мирослав Продан, який особисто відвідував бійців за місцем проходження служби в зоні АТО, подякував офіцерам за виконаний із честю обов’язок по захисту української землі від терористичних загроз та забезпеченню громадського порядку на звільнених територіях.

Офіцери податкової міліції Вінниччини повернулися з зони АТО

Податківці отримали заслужені квіти і нагороди, спеціально до їхнього приїзду була підготовлена невелика святкова програма. Самі ж бійці подякували рідним та колегам за підтримку, яку вони відчували протягом всього перебування на Сході країни.

Офіцери податкової міліції Вінниччини повернулися з зони АТО

Після короткої відпустки усі вони повернуться до несення служби в оперативних підрозділах ДФС у Вінницькій області.Переглядів: 4022
Поширень: 0