Минулого тижня за сприяння міської ради до зони АТО було відправлено гуманітарний вантаж вагою 8 тон, який призначений для військовослужбовців, що несуть службу на передових позиціях.​

Вінниця продовжує допомагати військовим, які воюють на Сході за незалежність держави. Черговий гуманітарний вантаж волонтерам допомагали збирати працівники виконавчих органів міської ради, які допомогли коштами.

Минулого тижня з Вінниці на передову було відправлено восьмитонний гуманітарний вантажЗа інформацією волонтерів, не зважаючи на те, що в районі куди доставлявся вантаж, ведуться активні бойові дії, його вдалося передати безпосередньо на передову.

Зараз волонтери знаходиться на зворотному шляху до Вінниці. Вони завезли бійцям багато питної води, а також олію, хліб, крупи, цукор та солодощі.

Сьогодні на передовій досить велика проблема із питною водою. Тому начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та Олег Парфілов каже, що нею будуть комплектувати фактично кожен наступний гуманітарний вантаж.​Переглядів: 7025
Поширень: 0