Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради на цьому тижні передав військовій частині В4050 сантехнічні матеріали та електорообладнання на суму майже півмільйона гривень, а комунальне підприємство «Вінницяміськсвітло» допоможе відновити та розширити м​ережу зовнішнього освітлення території частини.

Військове містечко в Гайсині, яке останніх кілька років не функціонувало, має повністю відновити свою роботу. На місці розформованої льотної частини на початку цього року створено новий повноцінний підрозділ. Відповідно, розпочались ремонтні роботи усіх приміщень, благоустрій територій та інші організаційні заходи, які спрямовані на відновлення життєдіяльності повноцінного військового містечка.

Вінницька міська рада також долучилась до цього процесу. На минулій сесії міської ради, яка відбулась 29 червня, депутати ухвалили рішення «Про передачу обладнання та матеріалів з балансу департаменту капітального будівництва міської ради на баланс військової частини В4050». До переліку засобів входять різні кабелі, проводи, вентилі, лампи, монометри, світильники, електричний котел, насоси та багато іншого. Загалом це сантехнічне і електричне обладнання на загальну суму майже півмільйона гривень, яке допоможе відновити мережі військової частини, що вже застріли і були пошкоджені, а подекуди взагалі зруйновані. На цьому тижні все приладдя вже було передано військовим.

А у вівторок, 2 червня, до гайсинської частини їздили представники департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради та комунального підприємства «Вінницяміськсвітло». Вони оглянули територію і разом із військовими визначили необхідний обсяг робіт по розширенню вуличного освітлення військової частини. Директор підприємства Вадим Кондрацький розповів: «До кінця місяця ми плануємо у цій військові частині встановити кілька десятків нових ліхтарів. Сьогодні там зовнішнє освітлення є фактично лише по центральній алеї. Ми допоможемо розширити мережу, щоб на всій території були вуличні ліхтарі».​Переглядів: 3640
Поширень: 0