ПриватБанк оголосив про виплату винагороди в розмірі 50 тис. грн за інформацію, що дозволить встановити особи зловмисників, які скоїли 7 серпня злочин і пограбували банкомат ПриватБанку в м. Калинівка Вінницької області.

Близько третьої години ночі 7 серпня в приміщенні поліклініки міста Калинівки на вул. Чкалова, 6 зловмисники пограбували банкомат ПриватБанку. Як з’ясувалось, грабіжники виламали металопластикове вікно кабінету головного лікаря закладу та потрапили всередину приміщення. У фойє підійшли до банкомата, зламали його та дістали кошти. У результаті злому банкомат знищено повністю, розмір збитків установлюється.

Служба безпеки ПриватБанку проводить розслідування, переглядає записи камери відеоспостереження та відеорегістраторів у припаркованих машинах.

За будь-яку інформацію, що допоможе встановити особи зловмисників.

ПриватБанк виплатить гарантовану винагороду в розмірі 50 000 грн.

Передати інформацію в банк можна за телефоном (056) 716 35 02 або (067) 565 12 34, електронною поштою: [email protected], а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

У рамках програми «ПриватБанк проти злочинності» банк гарантує винагороду за інформацію, що сприяє розкриттю будь-якого злочину, скоєного проти банку, – від розбійного нападу на відділення до отримання кредиту за підробленим паспортом. За останні два роки 95% злочинів, пов'язаних зі зламом банкоматів ПриватБанку, було розкрито протягом кількох днів після здійснення.Переглядів: 4014
Поширень: 0