29 серпня, у Вінниці, в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України, відбулись урочистості, присвячені професійному святу авіаторів, працівників авіаційної промисловості і транспорту — Дню авіації України. У святковому заході взяли участь командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Дроздов, члени Військової ради Повітряних Сил ЗС України, військовослужбовці Вінницького гарнізону, а також представники місцевих органів влади.

Генерал-лейтенант Сергій Дроздов подякував усім військовослужбовцям-авіаторам за патріотизм, мужність і самовідданість, з якими вони виконують обов’язки, а також висловив впевненість, що спільними зусиллями ми повернемо мир та утвердимо Україну як могутню авіаційну державу.

— Високий професіоналізм, мужність та героїзм продемонстрували військові авіатори Повітряних Сил під час відбиття агресії на сході нашої держави. За короткий період було здійснено нарощування винищувального авіаційного прикриття важливих державних об’єктів. Проведено ряд заходів по відновленню льотного вишколу льотних екіпажів та підвищення рівня справності авіаційної техніки. Під час виконання бойових завдань льотні екіпажі показали свою готовність до активних та ініціативних дій по захисту суверенітету держави. Десятки військовослужбовців за проявлену мужність і героїзм відзначені державними нагородами. На жаль, 16 військових авіаторів отримали високі нагороди посмертно, — зазначив командувач виду генерал-лейтенант Сергій Дроздов.

У Вінниці відзначили День Авіації України

Продовжилася урочиста частина нагородженням кращих військовослужбовців Повітряних Сил ЗС України грамотами та подяками від командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, місцевих органів самоврядування, після чого присутні поклали квіти до комплексу «Вшанування пам’яті захисників Вітчизни».

Свято продовжилося концертом за участю артистів Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗС України.

У Вінниці відзначили День Авіації України

Варто зазначити, що у День авіації у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України було проведено День відкритих дверей. Вінничани та гості міста мали змогу відвідати філію Національного військово-історичного музею України — музею Повітряних Сил, оглянути сучасні літаки-винищувачі, штурмовики, бомбардувальники, розвідники, безпілотні літальні апарати, комплекси зенітних ракетних військ, на яких воїни Повітряних Сил несуть бойове чергування, дізнатися про історичний та бойовий шлях українських Збройних Сил.Переглядів: 4942
Поширень: 0