11 вересня в.о. міського голови Сергій Моргунов зустрічався з колективом Вінницької транспортної компанії. Він подякував усім працівникам за їхню роботу, а бригаді, що працювала над створенням нового трамваю, вручив грамоти та грошові премії.

Новий трамвай, який нещодавно власними силами зробили працівники Вінницької транспортної компанії, отримав масу позитивний відгуків серед вінничан. В Україні це перший випадок, коли такий складний вид громадського транспорту створювали не на спеціалізованому заводі, а працівники підприємства, яке фактично займається наданням транспортних послуг населенню та лише ремонтує та обслуговує рухомий склад.

Сьогодні в.о. міського голови Сергій Моргунов дякував працівникам Вінницької транспортної компанії, які зробили новий трамвай

Новий вінницький трамвай сьогодні проходить процедуру введення в експлуатацію і з’явиться на маршруті орієнтовно через місяць. Усі, хто працював над створенням вінницького трамваю, а це 20 чоловік, серед яких слюсарі, інженери, малярі та інші робітники, Сергій Моргунов потиснув руку і передав грошові премії.

«На День міста я був вражений надзвичайно позитивною реакцією вінничан на трамвай, який ви зробили. Ви молодці. Ви стали справжніми зірками. Адже якщо говорити про Львів, який вже півроку досить активно просуває ідею свого трамваю, який зробили на спеціалізованому заводі, то його вартість 26 мільйонів гривен. Ми знаємо, що той трамвай, який був створений вашими руками, вашим розумом та серцем, коштує 4 мільйони, і скільки можна таких трамваїв зробити за 26 мільйонів у вінницьких умовах. Тому хочу подякувати вам за вашу працю, професіоналізм і відданість своїй справі», - сказав Сергій Моргунов.

А в наступному році транспортна компанія продовжить вдосконалювати свій досвід в машинобудуванні і візьметься за створення ще кількох одиниць нових трамваїв, які вже будуть мати низькополу секцію, що зробить цей вид громадського транспорту зручним для людей на візках.

Сьогодні в.о. міського голови Сергій Моргунов дякував працівникам Вінницької транспортної компанії, які зробили новий трамвай

Окрім бригади, яка працювала над створенням нового трамваю, в.о. міського голови Сергій Моргунов дякував і всьому колективу транспортної компанії, адже сьогодні це підприємство постійно вдосконалює якість надання транспортних послуг та динамічно розвивається. ​Переглядів: 3845
Поширень: 0