18 зведений загін працівників міліції Вінниччини виїхав на Схід країни охороняти громадський порядок.

Провести бійців вісімнадцятого вінницького зведеного загону прийшлі рідні, друзі та колеги.

Останні настанови бійцям дав т.в.о. начальника міліції Вінниччини полковник Сергій Кримчук.

- Сьогодні ми проводжаємо добровольців, наших колег на Схід України для виконання покладених на них обов’язків у зоні проведення АТО. Хочу відзначити ваш високий рівень професійної та бойової підготовки. Впевнений у тому, що ви гідно виконуєте завдання, покладені на вас. Пам’ятайте, що вас з нетерпінням чекають рідні і колеги. Повертайтеся живими та неушкодженими! Бажаю вам міцного здоров’я, витримки і хай у нас над головою завжди буде мирне небо!

Понад півсотні вінницьких правоохоронців вирушили в зону АТО

До складу загону увійшли працівники різних підрозділів управління МВС України та районних відділів міліції. Рішення про проходження служби на Сході України всі вони прийняли добровільно.

Очолив зведений загін начальник Державної служби охорони Вінниччини Сергій Голодюк.

Понад півсотні вінницьких правоохоронців вирушили в зону АТО

Багато хто з бійців, які цього разу вирушили на Схід, вже мають досвід по охороні громадського порядку у зоні проведення антитерористичної операції.

Міліціонерів, відряджених в зону АТО, благословив настоятель храму святого великомученика Дмитрія Солунського отець Сергій. Він кожному дав оберіг та побажав якнайшвидше повернутися додому з миром та без втрат.Переглядів: 3088
Поширень: 0