Вчора після капітального ремонту відкрилося оновлене приміщення Міського клубу у мікрорайоні Пирогова. Тут оновлено глядацьку залу, бібліотеку, облаштовано душову та туалетні кімнати. Приміщення стало не лише значно комфортнішим, а й енергоощадним, адже у ньому замінено старі вікна на нові металопластикові, утеплено дах та фасад, змонтовано індивідуальне електричне опалення.

Близько тисячі дітей проживає у мікрорайоні Пирогова. Для того, щоб вони мали можливість цікаво та корисно проводити час, розвивати свої здібності та вміння недалеко від дому, в минулому році мерія провела капітальний ремонт приміщення клубу.

На відкритті оновленого клубу побував в.о. міського голови Сергій Моргунов. «Цій будівлі вже 70 років, і питання про її реконструкцію неодноразово піднімалося. У минулому році розпочався капітальний ремонт приміщення і сьогодні ми його вже відкриваємо. Тож бажаю діткам, щоб вони після уроків в школі змогли знайти тут собі заняття до вподоби, розвивати свої творчі здібності, щоб батьки були впевнені в тому, що їхні діти займаються гарною справою, а не гуляють не відомо де на вулиці», – каже Сергій Моргунов.

У мікрорайоні Пирогова відкрили оновлений Міський клуб

Під час проведення капітальних робіт тут було відремонтовано зовнішні мережі електропостачання та водовідведення. На будівлі встановлено водостічні ринви. У рамках капітального ремонту зроблено чимало енергозберігаючих заходів.

У мікрорайоні Пирогова відкрили оновлений Міський клуб

Оновлено й глядацьку залу, в тому числі зроблено нову дерев’яну сцену. Виконано ремонт у бібліотеці, закуплено нові меблі: столи, виставкові стелажі, кафедра. Є додаткові надходження до книжкового фонду, підписка близько 25 назв журналів та 20 – газет. Облаштовано душову та туалетні кімнати, яких раніше у будівлі взагалі не було.

У мікрорайоні Пирогова відкрили оновлений Міський клуб

«Тут діє гурток англійської мови, декоративно-прикладного мистецтва, вокальна студія, наразі працюємо над створенням циркової та хореографічної студії. Надалі з’являтимуться й інші гуртки в залежності від побажань мешканців. Графік роботи з 11-ї до 20-ї години, вихідний день – понеділок. Біля клубу проводитимуться різноманітні свята, заходи, а влітку – «Мистецькі вихідні», – розповідає директор клубу Ольга Ящук.Переглядів: 5313
Поширень: 0