Сьогодні - 102 роки, як по Вінниці поїхав перший трамвай

Незважаючи на те, що цей вид транспорту вже старий, але в сучасному світі він набуває нового життя і популярності. Так сьогодні й у Вінниці трамвай не лише працює, але й розвивається й оновлюється.

Рівно 102 роки тому на вулицях Вінниці з'явився перший трамвай

Протягом минулого року збільшилася мережа трамвайних шляхів - кільцева лінія навколо Вишеньки; наразі будується трамвайна розв'язка на перетині вулиць Келецька-Пирогова. На базі трамвайного депо комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" створено новий трамвай, який вже працює на пасажирських маршрутах; розпочато створення другого вагону. Проводяться й інші роботи, які в більшості не помітні пересічним мешканцям, але без яких цей транспорт перестав би безпечно працювати: це і оновлення колій, ремонт контактної мережі, заміна електричних опор тощо.

Рівно 102 роки тому на вулицях  Вінниці з'явився перший трамвай

Вінницький трамвай сьогодні став вже своєрідним символом міста, яким вінничани пишаються. А вінницьке транспортне підприємство є зразковим не лише в масштабах міста, але й лідером серед транспортних підприємств всієї України.Переглядів: 5105
Поширень: 0