До другого туру конкурсу на кращу назву бренду вінницького модернізованого трамваю увійшли п’ять назв: Vin Way (Вінницький шлях), Фенікс, Evro Vin (Європейська Вінниця), ЕлВін та Vin Style. Тепер, до 17 грудня кожен бажаючий може проголосувати за найбільш вдалу, на його думку, назву.

Під час однієї з виїзних нарад у КП «Вінницька транспортна компанія», яку проводив міський голова Сергій Моргунов, з’явилась ідея створити бренд вінницького трамваю. Як саме називати вагони власного виробництва, вирішили спитати у вінничан. В результаті було оголошено конкурс, участь у якому могли взяти всі бажаючі.

Загалом на конкурс надійшло понад 200 пропозицій, з яких конкурсне журі обрало п’ять найкращих. А саме, Vin Way (Вінницький шлях), Фенікс, Evro Vin (Європейська Вінниця), ЕлВін та Vin Style. Тепер розпочалося голосування, воно проходить у соціальних мережах, зокрема на сторінці «Типовий Вінницький Студент».

Триватиме голосування до 17 грудня 2015 року. Оголошення та нагородження переможця відбудеться на відкритті новорічної ялинки. Переможець, автор найкращої назви бренду Вінницького модернізованого трамваю, отримає проїзний квиток на усі види муніципального транспорту міста терміном на 3 роки або книжкову продукцію на рівнозначну суму.

Автор назви, яка зайняла друге місце, отримає річний проїзний квиток на усі види муніципального транспорту міста або книжкову продукцію на рівнозначну суму вартості проїзного квитка. Автори назв, що зайняли третє, четверте та п’яте місця отримають проїзний квиток на усі види муніципального транспорту міста терміном на пів року або книги.

Організатори – департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради, відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради, КП «Вінницька транспортна кампанія».Переглядів: 5027
Поширень: 0