23 грудня у Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області колишніх нацгвардійців, які одні з перших несли службу в зоні проведення антитерористичної операції, нагородили медалями «Захиснику Вітчизни».

Державні нагороди бійцям вручили голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та т.в.о. начальника ГУНП у Вінницькій області Сергій Кримчук.

- Сьогодні ми маємо честь вручити нагороди людям, які не шкодуючи свого життя та здоров’я стояли на захисті нашої держави та її кордонів, - такими словами розпочав нагородження т.в.о. начальника ГУНП у Вінницькій області Сергій Кримчук.

8 вінничан-учасників АТО отримали медалі "Захиснику Вітчизни"

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України медалями «Захиснику Вітчизни» нагороджені вісім учасників АТО: Сергій Ткачук, Олег Бавула, Василь Гуменюк, Володимир Лінічук, Олександр Пастух, Артем Ступар, Олександр Навроцький, Ігор Новиков.

8 вінничан-учасників АТО отримали медалі "Захиснику Вітчизни"

- Від імені Президента України хочу вручити нагороди та висловити слова вдячності людям, які у непростий для країни час підставили своє плече для її захисту, - звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Напередодні новорічних свят хочу побажати вам здоров’я, злагоди, достатку, взаєморозуміння.

8 вінничан-учасників АТО отримали медалі "Захиснику Вітчизни"

Очільник облдержадміністрації запевнив, що влада усіляко підтримуватиме захисників України.Переглядів: 3926
Поширень: 0