Вже у наступну п'ятницю, 22 січня, у міському Палаці мистцевт "Зоря" відбудеться відбірковий тур міського конкурсу краси "Міс Вінниця 2016"

Для того, щоб взяти участь у ньому треба до 21 січня здати два якісних фото (повний зріст та портрет) та заповнену анкету в міський Палац мистецтв (тел. 27-66-84).

Участь у відбірковому турі та у самому конкурсі – безкоштовна. Журі відбіркового туру (15-16 чоловік) – керівники засобів масової інформації та фірм, що допомагають у проведені конкурсу. Ця кількість незаангажованих членів журі гарантують чесність проведення відбору.

За загальною думкою журі відбираються 16 фіналісток, які з 25 січня починають підготовку до фіналу конкурсу краси. Тричі на тиждень фіналістки займатимуться з хореографом конкурсу – Сніжаною Байделюк. А ще  - заняття в спортзалі, відвідування перукарів, косметологів, стоматологів, дизайнерів одягу. Всі витрати на підготовку організатори та партнери конкурсу беруть на себе.

У рамках підготовки до фіналу в лютому відбудеться благодійний аукціон, всі кошти від якого підуть для бійців, що служать в зоні АТО.

Фінал конкурсу відбудеться 6 березня в театрі ім. Садовського.

Абсолютно всі фіналістки отримають багато подарунків від партнерів конкурсу.

Наступного тижня у Палаці мистецтв "Зоря" відбудеться відбірковий тур конкурсу краси "Міс Вінниця - 2016"

Відео та фото, що будуть зроблені під час підготовки та фіналу конкурсу, учасниці також отримають безкоштовно.

Додаткові призи чекають і володарів восьми номінацій. А це – путівки до Європи, оргтехніка, ювелірні вироби, сукні тощо. Переможниці подарують і ексклюзивну срібну корону від ювелірної компанії «Діадема», дизайн якої щорічно змінюється.

Конкурс краси «Міс Вінниця» - це маса позитивних емоцій, досвіду та гарних знайомств. Так що дівчатам необхідно тільки бажання взяти в ньому участь.

Відеоверсія конкурсу «Міс Вінниця-2015» відбудеться на каналі ВДТ-6 – 16 січня 2016 року о 13:20 год.



Переглядів: 3107
Поширень: 0