У прес конференції взяли участь начальник головного управління з питань внутрішньої політики, у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, виконавчий директор БФ „Подільська громада” Андрій Дручинський, голова ГО „Гармонія” Раїса Панасюк та директор Вінницького міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Світлана Сулімова.

благодійна програма Комп\'ютер другу

Раїса Панасюк проінформувала присутніх про те, що суть програми полягає у зборі від населення застарілих, але робочих комп’ютерів для передачі їх людям з фізичними вадами, сприяння підключення їх до мережі Інтернет, що розширить можливість створення альтернативних видів навчання та працевлаштування людей з інвалідністю, а також підвищить рівень поінформованості та самоосвіти людей з фізичними вадами. Реалізація програми допоможе змінити на краще ситуацію з доступності до навчання людей, яким через стан здоров’я підходить тільки дистанційна форма навчання. „Адже саме комп’ютер може стати каналом до інформації, можливості навчання, працевлаштування та розширення простору спілкування для людей -інвалідів” – зазначила Райса Панасюк, закликаючи кожного, хто бажає і має таку можливість долучитися до благодійної справи.

Партнерами програми, за словами Андрія Дручинського, стали головне управління з питань внутрішньої політики у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, Вінницька міська рада, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міські та обласні засоби масової інформації. Також до програми долучились представники бізнесу: фірма «Сервіс + Комп’ютери», виробничо-торгова фірма «Арго», оператор цифрового зв’язку «Інтертелеком». Програма буде реалізована впродовж 2009-2010 років.

Світлана Василюк у своєму виступі акцентувала увагу на тому, що реалізація даної програми сприятиме розвитку благодійності та взаємодопомоги на території області, створенню сприятливих умов для самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями, а також дасть можливість усім громадянам долучитись до благодійної діяльності.

До програми будуть залучені велика кількість волонтерів (студенти та учні навчальних закладів), представників громадських організацій, владних структур та бізнесу, адже успіх заходу буде залежати від поінформованості населення.

Для довідки:
Долучитись до програми можливо:
1. Передавши комп’ютерну техніку до фірм партнерів програми:
- «Сервіс + комп’ютери», місто Вінниця, вул. Винниченка, 32/2,
тел. 0432 57-83-95;
- Виробничо-торгової фірми «Арго», місто Вінниця, вул. Київська, 14б,
тел. 0432 55-10-55, 67-15-01
- БФ «Подільська громада», місто Вінниця, вул. П. Осіпенко 4, 2-ий поверх.
- ГО «Гармонія», місто Вінниця вул. Космонавтів 48
2. Перерахувавши кошти на рахунок Фонду з поміткою – для програми «Комп’ютер другу».

Наші реквізити:
Благодійна організація Благодійний фонд
«Подільська громада»
Ідент. код 35904183,
р/р 260061234 у Вінницькій філії
ВАТ «Кредитпромбанк» МФО 302623
Тел. (0432) 57-22-24

Контактні особи:
Андрій Дручинський, Благодійний фонд «Подільська громада», тел. (0432) 57-22-24
Раїса Панасюк, ГО «Гармонія», тел. (0423) 577 329


Переглядів: 3651
Поширень: 0