Незабаром у Вінниці ряд зупинок громадського транспорту змінять свою назву. Їх перейменують відповідно до тих вулиць, які наприкінці минулого року отримали нові назви в рамках виконання законодавства про декомунізацію. Наразі визначається перелік зупинок та здійснюється підготовча робота до внесення відповідних змін, пов’язаних із перейменуванням вулиць, у всій транспортній мережі.

25 грудня минулого року Вінницькою міською радою на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» було перейменовано 135 вулиць та провулків. Впродовж цього року планується замінити всі аншлаги на будинках по тих вулицях, де відбулись перейменування.

А наразі вже розпочалась робота по зупинках громадського транспорту, які носять назви вулиць, що були перейменовані. Департамент енергетики, транспорту та зв’язку готує проект відповідного рішення виконавчого комітету. Після його затвердження КП «Вінницька транспортна компанія» виконає відповідний комплекс робіт. Планується замінити написи на самих зупинках, вказати нові назви вулиць на всіх інформаційних щитах з розкладом руху, замінити схеми руху громадського транспорту, які розміщені на посадочних павільйонах.

Окрім цього, вже у лютому в трамваях, тролейбусах та автобусах на кожній зупинці лунатиме нове звукове оповіщення. Це допоможе вінничанам швидше звикнути до змін назв вулиць та запам’ятати їх.Переглядів: 4665
Поширень: 0