Почесними гостями, членами оргкомітету турніру виступили старший науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Борис Кремінський (заступник голови оргкомітету) та головний спеціаліст відділу природничо-математичної освіти Міністерства освіти і науки Олена Хоменко. Привітавши учасників із відкриттям змагань, представники Міністерства висловили подяку колективам управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників за організацію цього заходу.

У Вінниці відкрито ХVІІІ Всеукраїнський турнір юних фізиківДо складу президії входили також заступник голови оргкомітету, ректор Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Степан Дровозюк, начальник управління освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк, провідний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Вінницької облдержадміністрації Олександр Лемещенко, голова журі – кандидат фізико-математичних наук, заступник директора Рішельєвського ліцею (м. Одеса) Валерій Колебошин та директор СЗШ І-ІІІ ст. № 16 м. Вінниці Зоя Романова.

Учасників турніру привітали також вихованці Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок", студії спортивного бального танцю «Грація» Палацу дітей та юнацтва. З пісенним вітанням виступила учениця школи-гімназії №6 м. Вінниці Маша Федорченко.

«Ми вважаємо цей турнір визначною подією в історії освіти Вінниччини і розглядаємо його передусім з точки зору стратегічного розвитку нашої держави. Адже фізика – це та наука, яка і в теоретичному, і в прикладному значенні є фундаментом суспільного прогресу і поступу України», - зазначив у вітальному слові ректор ВОІПОПП Степан Дровозюк.

За традицією команда-переможець минулорічного турніру (у 2008 році перемогу вибороли представники Закарпаття) на період змагань передала переможний кубок на зберігання до оргкомітету.

У цьогорічному турнірі бере участь 10 команд: «Ті, що падають вгору» (Закарпаття), «Аномалія» (Харків), «Атом» (Житомир), «Вольт» (Волинь), «No name» (Вінниця), «Дети подземелья» (Луганськ), по дві команди представили Одеса та Київ. Шляхом жеребкування було визначено послідовність участі команд у боях. По завершенні урочистостей на учасників змагань очікувала рейтингова олімпіада. Загалом же програма турніру передбачає 5 боїв, фінальний поєдинок команд, а також знайомство із навчальними закладами міста Вінниці.

Урочисте закриття ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків та нагородження переможців відбудеться 1 грудня о 9:00 в актовій залі Вінницької СЗОШ І-ІІІ ст. № 16.


Переглядів: 4147
Поширень: 0