З початку цього року на Старому місті по вул. Д. Нечая запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини, яка є структурним підрозділом Центру первинної медико-санітарної допомоги №5. Тут обслуговується майже 9 тисяч вінничан, які живуть в цьому мікрорайоні.

Загалом на сьогоднішній день у місті створено 16 відокремлених амбулаторій. Разом із тими, що знаходяться при Центрах первинної медико-санітарної допомоги, їх умісті 31. За останні 4 роки у місті відкрито 8 нових амбулаторій.

За новоствореною амбулаторією по вул. Д.Нечая,77а закріплено 8 945 вінничан, з них діти віком до 14 років – 1 349. В перспективі кількість населення, що обслуговується, збільшиться за рахунок нового мікрорайону «Європейський квартал» (орієнтовно на 3 тис. чоловік). Тоді робота амбулаторії буде коригуватись відповідно до потреб.

Сьогодні, 19 лютого, амбулаторію відвідав міський голова Сергій Моргунов. «Мене цікавило, як на сьогоднішній день організована робота амбулаторії. Ми поспілкувались із медичним персоналом та людьми, які прийшли на прийом. В цілому робота налагоджена в нормальному режимі, вінничанам стало ближче приходити до лікаря. І ми ще раз переконались, що ми йдемо правильним шляхом з точки зору розгалуження мережі амбулаторій сімейного лікаря, щоб наблизити первинний рівень медичного обслуговуванні до людей», - розповів Сергій Моргунов.

Нова амбулаторія сімейної медицини по вул. Д.Нечая обслуговує майже 9 тисяч жителів Старого міста

Наразі в амбулаторії працює 5 лікарів загальної практики сімейної медицини, 1 завідувач амбулаторії та 13 медичних сестер загальної практики.

Щотижня, у день здорової дитини, в цьому закладі здійснюється щеплення. Також працює денний стаціонар на три ліжка. В амбулаторії проводяться ЕКГ-дослідження, ін’єкції, внутрішньовенні крапельні вливання, забір крові для лабораторних обстежень.

В кожному кабінеті прийому розміщена картотека з амбулаторними картками пацієнтів, крім того, заклад підключений до системи електронної картки пацієнта по програмі «Доктор Елекс».Переглядів: 6696
Поширень: 0