Співробітники Управління СБУ у Вінницькій області затримали у Вінниці колишнього бійця добровольчого батальйону «Айдар», який разом із 3 спільниками налагодили канал постачання трофейної зброї, яка завозилась із зони АТО та близько 5 місяців перебував у загальнодержавному розшуку.

Як повідомляє прес-група УСБУ області, розшукуваного затримали за безпосередню причетність до постачання засобів ураження із району проведення АТО. Трьох його спільників, які налагоджували канал постачання зброї та накопичували її для подальшого збуту, контррозвідники затримали восени 2015 року. Тоді, під час 14 одночасних обшуків у житлі та гаражах підозрюваних, в рамках кримінального провадження за ч. 1 статті 263 Кримінального кодексу України, вилучено два автомати, близько 5 кг тротилу, 15 гранат Ф-1 та РГД-5, 10 запалів УЗРГМ, понад 1100 набоїв різного калібру. Частину вибухівки виявили у торговому павільйоні одного з вінницьких ринків.

Наразі вирішується питання щодо тримання четвертого члена злочинної групи під вартою. Досудове розслідування триває.Переглядів: 2804
Поширень: 0