Майже півсотні бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» повернулися додому з зони проведення антитерористичної операції. Півтора місяця вони несли службу на блокпостах, проводили зачистки території від диверсійних груп під час бойових виїздів, забезпечували правопорядок у Краматорську та надавали допомогу місцевому населенню.

Оплесками бійців «Вінниці» зустрічали рідні, друзі та колеги.

Командир загону Ігор Бердоус відрапортував начальнику Головного управління Нацполіції Антону Шевцову про виконання поставлених завдань та повернення загону в повному складі на місце дислокації.

Півсотні бійців спецбатальйону "Вінниця" повернулись з півторамісячної служби у зоні АТО

Антон Шевцов подякував бійцям «Вінниці» за гідне та сумлінне виконання бойових завдань.

- Ми раді вітати на рідній землі наших бійців. Сьогодні це єдиний підрозділ, який від Вінницької області забезпечує правопорядок на Сході країни. Хочу подякувати їм за бездоганну службу та сумлінне виконання завдань, поставлених керівництвом в зоні АТО. Забезпечення бійців «Вінниці» усім необхідним для виконання бойових завдань знаходиться на моєму особистому контролі, - каже Начальник поліції Вінниччини Антон Шевцов.

Півсотні бійців спецбатальйону "Вінниця" повернулись з півторамісячної служби у зоні АТО

Зі словами вдячності до загону звернувся заступник начальника обласної поліції у Вінницькій області Олександр Селіверстов. Він зазначив, не дивлячись на те, що на Сході країни обстановка залишається складною, бійці вінницького загону мужньо виконали свої завдання, не отримавши жодних нарікань з боку керівництва у Краматорську, де дислокувався загін.

Командир зведеного загону Ігор Бердоус розповів, що службу несли у Донецькій області. Здійснювали охорону громадського порядку, брали участь у зачистці території від диверсійних груп, надавали допомогу колегам та місцевому населенню.

Півсотні бійців спецбатальйону "Вінниця" повернулись з півторамісячної служби у зоні АТО

Після семиденного відпочинку працівники батальйону повернуться до виконання своїх службових обов’язків в м. Вінниці.

З початку проведення антитерористичної операції бійці «Вінниці» несуть там службу. У Попасній вони неодноразово потрапляли під масові обстріли, допомагали рятувати людей, вивозили місцевих жителів на безпечні території.Переглядів: 2650
Поширень: 0