За ініціативи Всеукраїнської наркологічної асоціації у Вінницькій області започатковується реалізація нового проекту спільно з Навчально-методичним центром психологічної служби системи освіти Вінницької області за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на тему „Розвиток дитини і пренатальні фактори ризику”.

Метою є привернення уваги фахівців освіти до проблеми дітей з особливостями в розвитку, роз’яснення причин поведінкових порушень у дітей та напрацювання нових методів щодо організації підтримки і допомоги в їх навчанні.

Перша робоча зустріч в рамках проекту з представником „Всеукраїнської Наркологічної Асоціації” Світланою Сидяк відбулась 6 квітня в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

В ході реалізації проекту (2016-2017 роки) буде проведено навчання практичних психологів методам дослідження когнітивних здібностей і адаптивної поведінки дитини, просвітницькі заходи з керівниками навчальних закладів області та консультативна робота з родинами.Переглядів: 2092
Поширень: 0