Сучасна молодь дедалі частіше для вирішення власних проблем шукає кваліфіковану допомогу. Відтепер всебічну підтримку вони зможуть отримати у новоствореному Центрі. Молодим людям, які будуть звертатись до клініки, колектив закладу гарантує повну конфіденційність. У Вінниці відкрито Центр психологічної та медичної допомоги «Клініка, дружня до молоді»Підлітки мають право не називати своє прізвище і навіть справжнє ім\'я. інформація про їх проблему не буде передаватись ні батькам, ні у заклади, де вони навчаються, ні у інші установи. У клініці молоді люди зможуть отримати консультацію гінеколога, психолога, підліткового лікаря та дерматолога. Фахівці завжди допоможуть їм знайти відповідь на будь-яке запитання, пов\'язане із психологічними чи фізичними проблемами.

«Основний напрямок роботи колективу клініки полягає у популяризації безпечної поведінки та здорового способу життя, - розповідає головний лікар міської дитячої поліклініки №2 Наталя Роман. - Також у центрі будуть проводитись тренінги і надаватись консультації по профілактиці ВІЛ/СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом, небажаної вагітності, ризикової поведінки: ін\'єкційна наркоманія, тютюнопаління, алкоголізм тощо. Важливу роль посідає і вирішення психологічних проблем підлітків.»

У Вінниці відкрито Центр психологічної та медичної допомоги «Клініка, дружня до молоді»Потрапити на прийом до спеціаліста клініки дуже просто. Можна прийти в будь-який зручний час, або записатись до лікаря по телефону. Також у приміщенні Центру є скринька довіри, з допомогою якої можна внести свої пропозиції та побажання.

Такий комплексний метод роботи із підлітками визнала ефективним Всесвітня організація ЮНІСЕФ. Її представники рекомендували і в Україні ширше використовувати таку форму психологічної і медичної допомоги у закладах охорони здоров\'я. Вона має бути доступна і соціально адаптована до потреб сучасної молоді.

Усі спеціалісти новоствореного Центру пройшли спеціальне навчання, які проводили представники ЮНІСЕФ. Вони отримали сертифікати з підготовки спеціалістів для роботи в центрах медико-соціальної допомоги дітям і молоді «Клініка, дружня до молоді» та знання, як потрібно поводити себе у різних ситуаціях із дітьми.

У Вінниці відкрито Центр психологічної та медичної допомоги «Клініка, дружня до молоді»У відкритті медичного Центру «Клініка, дружня до молоді» взяли участь представники міської влади. Свого часу мерія підтримала ініціативу головного лікаря дитячої поліклініки №2 Наталії Роман створити такий заклад. З міського бюджету на ремонт приміщення було виділено більше 200 тис. грн. Також було передбачено додаткові штатні посади спеціалістів.

Заступник міського голови Андрій Рева на відкритті клініки від міської влади подарував електрокардіограф та зазначив: «Клініка, яку ми відкриваємо, має на меті не стільки медичний аспект (хоча він дуже важливий), скільки соціальний та психологічний. Мова йде про комплексну роботу. Ми хочемо, щоб ця клініка сприяла популяризації здорового способу життя серед наших дітей і підлітків».


Переглядів: 13547
Поширень: 0