1 червня на площі перед концертним залом «Райдуга» відбудеться відзначення Всесвітнього Дня захисту дітей. На гостей свята чекає шоу гігантських бульбашок, творча майстерня «Розмалюй Вінницю», атракціони та багато іншого.

У перший день літа вінничани відзначатимуть Всесвітній День захисту дітей. Цього дня КП «Центр концертних та фестивальних програм» спільно з БФ «Подільська громада» та event-агенцією «Feel», під патронатом Вінницької міської ради влаштовують традиційне велике загальноміське свято. Тож, свято відбудеться 1 червня з 12 до 18 години на площі перед концертним залом «Райдуга».

Для маленьких вінничан 1 червня влаштують свято дитинства з атракціонами, творчою майстернею та шоу бульбашок

Тут проходитиме флешмоб від еко-волонтерів, уроки аквагриму, концертна програма від кращих колективів міста. Також на гостей свята чекатимуть різноманітні атракціони, спортивні естафети, фотовиставка «Діти – наші квіти». Кожен зможе подивитися на шоу гігантських бульбашок, показ дитячого одягу та аксесуарів. А також – долучитися до творчої майстерні «Розмалюй Вінницю». Крім того, на вінничан тут чекатимуть розважальні програми від аніматорів та ляльок велетнів.Переглядів: 6102
Поширень: 0