У вінницькій бібліотеці-філії №12 тривають ремонтні роботи. Наразі тут вже замінено частину вікон на енергозберігаючі, утеплено половину фасаду. А також – відремонтовано системи тепло- та електропостачання. Загалом вже виконано понад 50 % запланованих робіт - відремонтовано приміщення відділу з обслуговування дорослих. Наразі тривають ремонтні роботи приміщення відділу з обслуговування дітей.

У вінницьких бюджетних установах продовжуються реалізовуватись заходи з енергозбереження. Протягом останніх років у закладах культури міста активно впроваджують заходи з енергозбереження. А саме, утеплення покрівель, фасадів, заміна вікон на енергоефективні, встановлення енергозберігаючих ламп, модернізація системи опалення тощо. Минулого року вже були відчутні результати – заклади культури на 15% скоротили використання енергоресурсів.

«У березні цього року розпочалися ремонтні роботи у бібліотеці-філії №12. Наразі вже виконано капітальний ремонт приміщення відділу з обслуговування дорослих. Тут відремонтовано систему тепло- та енергопостачання, зроблена стяжка підлоги, штукатурні роботи. Замінено вікна на енергозберігаючі. А також – на 50% виконано роботи по утепленню фасаду будівлі», – каже в.о. директора департаменту культури Максим Філанчук.

У другому півріччі планується капітальний ремонт приміщення відділу з обслуговування дітей. Тут, як і у відділі для дорослих, відремонтують системи тепло- та електропостачання. А також – замінять вікна на металопластикові. Крім того, продовжаться роботи з утеплення фасаду.Переглядів: 2267
Поширень: 0