У Вінниці почали капітальний ремонт тротуару по вулиці Князів Коріатовичів (колишня Свердлова) на ділянці від Соборної (СК «Авангард») до Міліційної. Де є потреба і можливість, він буде розширений. Наразі ремонтники частково демонтували бордюри та готують основу під асфальтування.

У місті тривають роботи по ремонту доріг та тротуарів, створюються велодоріжки та паркувальні майданчики. Одним з об’єктів, де відбуваєтьс відновлення тротуару, є вул. Князів Коріатовичів.

«Близько двох тижнів тому розпочався капітальний ремонт тротуарів по вулиці Князів Корівтовичів. У його рамках буде постелено новий асфальт на пішохідних зонах з обох боків вулиці на ділянці від Соборної до Міліційної. Традиційно, під час ремонтних робіт облаштують пандуси для людей з обмеженими фізичними можливостями та мам з колясками», – зазначив в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

По вулиці Князів Коріатовичів ремонтують тротуари

Оскільки на деяких ділянках тротуар завузький, за можливості його будуть розширяти для комфортності пішоходів.Переглядів: 3142
Поширень: 0