У місті Вінниці в Галереї «ІнтерШик» (вул. Архітектора Артинова, 12А) 2 вересня 2016 року відбудеться IV Міжнародний інвестиційний форум "Вінниччина – бізнес в центрі України".

Головною метою Міжнародного інвестиційного Форуму є розвиток регіонального, міжнародного співробітництва, презентація інвестиційного потенціалу Вінниччини, пошук бізнесових і приватних контактів, а також обмін досвідом стану впровадження інвестицій і нових технологій у економіку області.

Проведення Форуму проходитиме у зміненому на європейський зразок форматі, а саме: спілкування учасників форуму планується у формі дискусії у рамках окремих галузевих блоків. Ідеї для інвестування продемонструють експерти, в ролі яких виступатимуть підприємці, що мають успішний бізнес в області.

На Форумі будуть діяти наступні панельні дискусії:

  • «Залучення інвестицій та розвиток аграрного сектору Вінницької області»;
  • «Енергоефективність та альтернативні види енергії»;
  • «Залучення інвестицій та розвиток промислового сектору Вінницької області»;
  • «Розвиток туристичної галузі Вінницької області».

Організаторами Форуму виступають Вінницька обласна державна адміністрація та Вінницька обласна Рада.

В роботі Форуму приймуть участь представники дипломатичного корпусу різних країн і міжнародних організацій та фондів, міжнародних бізнес – структур та підприємці області.

Проведення IV Міжнародного інвестиційного Форуму дасть можливість продемонструвати результати, яких вже вдалося досягти, а також потужний потенціал Вінниччини та сприятливі умови ведення бізнесу в області.Переглядів: 2467
Поширень: 0