Близько трьох років тому в місті було розроблено електронну карту усіх існуючих мереж зливової каналізації та розроблено схему розвитку системи відведення атмосферних опадів. У ній визначені поетапні кроки по реконструкції ремонту та будівництво нових об’єктів зливової каналізації.

Вже кілька тижнів триває реконструкція зливової каналізації по вулиці Верхарній. Тут в перспективі буде оновлено дорожнє покриття. А зливова каналізація облаштовується для того, щоб було належне водовідведення. Роботи проходять на умовах співфінансування з мешканцями. загалом тут планується прокласти більше 700 метрів труб та влаштувати більше 20 колодязів.

«У рамках реконструкції зливової каналізації по вулиці Верхарній буде прокладено трубу діаметром 500 мм і загальною протяжністю - 715 м.п.

Приєднуватись до існуючої мережі будуть до зливового колектора, що проходить через вулицю О. Довженка (колишня Ленінградська). Також буде влаштовано 21 колодязь», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

Наразі у Вінниці є близько 36 кілометрів мереж зливової каналізації, 510 зливоприймачів та 217 оглядових колодязів на магістральних колекторах. Атмосферні опади відводяться через 26 випусків у відкриті штучні та природні водойми.Переглядів: 3137
Поширень: 0