І саме з приводу цього 8 лютого в прес-центрі головного управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації облдержадміністрації відбулася прес-конференція керівника проекту Наталі Демчук та співорганізатора Кузьми Федченка.

„Відчуття бути живим” – під таким девізом 12 лютого відкриється ІІІ Вінницький фестиваль практичної психології

Як зазначила Наталя Демчук, головна мета проведення фестивалю – це можливість зорієнтуватися пересічному громадянину у сучасному просторі напрямків психології та отримати духовну практику задля покращення духовного стану. Фестиваль має на меті познайомити вінничан з методами розвитку людини та надати психологічну практичну допомогу, показати відмінність між методами психології та духовними практиками, їх різне призначення, можливості та інструменти. Фестиваль має на меті запропонувати людям новий спосіб проведення часу, який сприяє розкриттю унікальності людини і підтримати цінність людського життя.

Організатори фестивалю прагнуть допомогти людям, які знаходяться в пошуку самовираження, самовдосконалення та відчувають духовний голод. Заплановано провести 92 майстер-класи із провідними практиками-психологами, як місцевими, так і столичними. Головним завданням відбору фахівців ставилося освіта та практичний досвід роботи. На фестивалі проводитиме навчання 44 фахівці різних напрямків. За словами організаторів проведення даного фестивалю необхідно для створення позитивної динаміки у суспільстві.


Переглядів: 3394
Поширень: 0