Минулого тижня і будівлі ДНЗ №77, що знаходиться по вулиці Короленка, розпочались роботи по комплексній термореновації. Тут утеплюватимуть фасад закладу та дах, так само, як і в школах №20 та 35, а також замінять вікна на металопластикові. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

"Минулого тижня приступили до комплексної термореновації будівлі дитячого садочка №77, що по вулиці Короленка. Проведення цих робіт стало можливим завдяки тому, що місту у серпні було виділено додаткові кошти з державного бюджету по субвенції на соціально-економічний розвиток території. Відповідно до законодавства було проведено тендерні процедури із визначенням переможця тендеру – підрядної організації, яка проводитиме роботи з термореновації садка.

В дитячому садочку №77 утеплюють дах і фасад закладу

В дитячому садочку №77 утеплюють дах і фасад закладу

Тому деякий час дітки, їх батьки та колектив закладу будуть стикатись з певними незручностями, які підрядник намагається мінімізувати, наскільки це є можливим. Але після завершення реконструкції даху, який буде утеплено (так само як і покрівлі 20-ї та 35-ї шкіл), та утеплення фасаду закладу – тут будуть створені комфортні умови для перебування дітей в холодну пору року. Цей садок був обраний для проведення термореновації ще в тому році саме через те, що він був дуже холодним взимку. Крім даху та фасаду, в рамках заходів з енергозбереження в садочку будуть також замінені вікна на металопластикові там, де вони відсутні.

В дитячому садочку №77 утеплюють дах і фасад закладу

ДНЗ №77 стане вже третім освітнім закладом в місті, де буде проведено комплексні роботи з енергозбереження (повна термореновація будівель вже виконана у школах №25 та №34)" - написав С. Моргунов.Переглядів: 3320
Поширень: 0