Концерн Поділля

На минулому тижні розпочався капітальний ремонт ділянки тротуару по вулиці Келецькій. До кінця жовтня за умов сприятливої погоди планується заасфальтувати 1800 м2 тротуару по парній стороні від вулиці Д.Галицького (колишня 40-річчя Перемоги ) до провулку А.Амосова (колишня Медведєва). У рамках робіт тут серед іншого будуть облаштовані пандуси для людей з обмеженими фізичними можливостями та мам з колясками.

У місті продовжується роботи по капітальному ремонту тротуарів. Нещодавно заасфальтовано ділянку по 2-му провулку Хмельницьке шосе. Також заасфальтували парну пішохідну частину вулиці Амосова від Писарєва до Данила Галицького, тротуар по обидва боки вулиці Князів Коріатовичів від Соборної до вулиці Шолом-Алейхема.

Потребував капітального ремонту й тротуар на ділянці по вулиці Келецькій: парна сторона від вулиці Д.Галицького до провулка М.Амосова. Тут розпочались роботи 12 вересня.

У Вінниці асфальтують тротуар по вул. Келецькій

«У рамках ремонту буде піднято бордюр, демонтовано старе покриття, відновлено щебеневу основу тротуару, відремонтовано оглядові колодязі. Після цього – облаштовано нове асфальтобетонне покриття та буде зроблено пандуси», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.Переглядів: 2838
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр