Сергій Моргунов ознайомився із новими розробками науковців Вінницького національного технічного університету. Це - і контролери, які можна застосовувати в соціальній сфері, аби порівнювати показники спожвання енергоресурсів, виявляти пориви трубопроводів тощо. Також одна із розробок університету - панель управління для нових вінницьких трамваїв. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

"Сьогодні познайомився з молодим науковцем, який брав участь у роботі про розробці та впровадженню системи SCADA в рамках виконання нашого спільного зі швейцарськими партнерами проекту з енергоефективності.

Нагадаю, ця система дозволяє з котельні автоматично керувати параметрами теплоносія, який подається в індивідуальні теплові пункти будинків і зчитувати всю інформацію. До речі, спеціалісти нашого технічного університету мають і інші напрацювання в цьому напрямку, які вони мені сьогодні показали.

Мер Вінниці поцікавився розробками технічного університету

Мер Вінниці поцікавився розробками технічного університету

Зокрема, контролери, які можна застосувати для закладів соціальної сфери, щоб порівнювати показники споживання енергоресурсів, оперативно виявляти пориви трубопроводів або витоки з мереж. З ректором ВНТУ Володимиром Грабко домовились, що протестуємо цю розробку на кількох закладах освіти.

Мер Вінниці поцікавився розробками технічного університету

Мер Вінниці поцікавився розробками технічного університету

Зацікавила також ще одна розробка університету – панель управління для нових вінницьких трамваїв, її поки що тестують в лабораторії ВУЗу, після чого науковці будуть працювати над нею далі вже зі спеціалістами Вінницької транспортної компанії.

Мер Вінниці поцікавився розробками технічного університету

Взагалі якщо говорити про ВНТУ, де сьогодні навчається 5300 студентів, університет має досить гарну лабораторну базу (зокрема, технології, які використовуються в Університеті Північної Кароліни в США) і багато талановитих молодих науковців, котрі працюють над різними розробками. Їх можна застосовувати і в промисловому виробництві для автоматизації процесів, і на комунальних підприємствах, і в інфраструктурних проектах для міста. Тому однозначно будемо поглиблювати співпрацю з університетом, з яким ми ще з 2012 року доволі тісно співпрацюємо зокрема в питанні системи пасажирських перевезень" - написав С.Моргунов.Переглядів: 3543
Поширень: 0