Як повідомив перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко,  з державного бюджету передбачено надання грошової компенсації сім’ям загиблих учасникам АТО та інвалідам І та ІІ групи. 

Зокрема, посадовець зазначив, що 9 листопада на казначейський рахунок надійшло 6 млн. 400 тис. грн. І ці кошти будуть спрямовані до їх отримувачів у райони та міста обласного значення. "В районах мають бути створенні робочі групи, до складу яких мають увійти представники управлінь соціального захисту населення, представників фінансової та економічної сфери, надзвичайних ситуацій та місцевого самоврядування. Перш за все, необхідно провести актуалізацію списків загиблих учасників в зоні АТО із вказування дати їх реєстрації на квартирний облік. В результаті чого буде сформовано реєстр по Вінницькій області тих, хто має право на таку грошову компенсацію. Отримана інформація буде передаватись в райони і доноситись до родин», - проінформував представників районів Вінниччини Андрій Гижко.

Сім’ям загиблих АТОвців та інвалідам І і ІІ групи держава надаватиме грошову компенсацію для придбання житлаПереглядів: 3113
Поширень: 0