Завершуються роботи з будівництва останнього запланованого на цей рік об'єкта зливової каналізації. Упродовж двох тижнів, якщо сприятиме погода, на вулиці Форпостній завершать усі необхідні роботи. після проведення трубопроводів тут збудують додатково 10 колодязів, куди стікатимуть дощові і талі води. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

"Завершуємо останній з запланованих на цей рік об’єктів з будівництва зливової каналізації, - по вулиці Форпостній, - який ми планували виконати в рамках нашої програми з реконструкції та розширення міської системи водовідводу.

У Вінниці завершується роботи з будівництва зливової каналізації по вулиці Форпостній

Мережа, яка будується, вже підключена до існуючого колектора по вулиці Учительській. Після завершення робіт з прокладання трубопроводів тут відповідно до проекту буде побудовано додатково 10 колодязів для прийому дощових і талих вод. При сприятливих умовах протягом двох тижнів роботи будуть завершені.

У Вінниці завершується роботи з будівництва зливової каналізації по вулиці Форпостній

У 2017-му плануємо розширення міської мережі зливової каналізації ще на п’яти об’єктах"- зазначив С.Моргунов.Переглядів: 2855
Поширень: 0