Новий 2017 рік вінничани та гості міста зустрічатимуть з оновленою Головною ялинкою Вінниці. Її дизайн кардинально зміниться – оновлено прикраси, ілюмінацію та саму форму новорічної красуні.

Родзинкою є те, що форма нової конструкції стала більш наближеною до природньої форми ялинки. А її висота буде 24 м.

«Старий каркас використовувався з 2007 року, тому вже дещо став непридатним для подальшого використання, і в цьому році ми замовили новий. На самій ялинці замінена частково ілюмінація та іграшки, інша частина – відреставрована. Сподіваюсь, що наша вінницька ялинка сподобається мешканцям та гостям нашого міста», - каже міський голова Сергій Моргунов.

Ялинкові іграшки на оновленій ялинці виконані у кольорах, наближених до символіки міста, – сріблястому та червоному. Частина старих прикрас була відреставрована та пофарбована, відповідно до нового образу ялинки.

З’являться на ній і нові іграшки – зірочки та банти. Загалом Головну ялинку міста прикрашатиме близько 4000 іграшок. Ілюмінація буде у двох кольорах.

Без змін залишиться лише місце розташування Головної ялинки міста – майдан біля Літнього театру у Центральному парку.Переглядів: 5428
Поширень: 0