12-14 грудня відбудеться виставка-ярмарок авторських творів людей з обмеженими можливостями «Руками створена краса». Захід відбуватиметься за підтримки обласної державної адміністрації та міської ради, народного депутата України Сергія Кудлаєнка, Вінницької транспортної кампанії (ТТУ).

Ініціатором та незмінним організатором заходу є Громадська організація «Гармонія». Вже девять років поспіль такі виставки-ярмарки дозволяють людям з обмеженими можливостями презентувати свою творчість.

В рамках проведення ярмарки, яка відбуватиметься в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати, вперше пройде фестиваль подільської кухні, де мешканці та гості міста матимуть змогу скуштувати національні українські страви у виконанні зірок кулінарії та вінницьких «майстринь кухні».

12-14 грудня у Вінниці триватиме традиційна виставка-ярмарок авторських творів «Руками створена краса»

Автори фестивалю сподіваються, що це стане гарною передноворічною та передріздвяною традицією на Вінниччині.

12-14 грудня у Вінниці триватиме традиційна виставка-ярмарок авторських творів «Руками створена краса»12-14 грудня у Вінниці триватиме традиційна виставка-ярмарок авторських творів «Руками створена краса»

Програма фестивалю включатиме:

  • 12 грудня – майстер клас фіналіста шоу «Майстер-шеф діти» Данила Ківи. Різдвяне печиво;
  • 13 грудня – депутатська кухня від «Благодійного фонду Людмили Станіславенко». Кулінарні та життєві секрети успішних жінок. Молодіжні вечорниці «Андріївські гуляння»;
  • 14 грудня – Вінницький родинний стіл. Бограч від Українського Діда Мороза.

Також 12-го грудня, у день відкриття виставки-ярмарку, відбудеться цікавий майстер-клас від Данила Ківі, який вчитиме діток робити печиво на різдвяні та новорічні свята.

12-14 грудня у Вінниці триватиме традиційна виставка-ярмарок авторських творів «Руками створена краса»

Усі три дні – ярмарки та майстер-класи з виготовлення новорічних подарунків, цікаві фотозони, ярмарка хенд мейду, виступи дитячих танцювальних та пісенних колективів.Переглядів: 2748
Поширень: 0